Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota: 9.00 - 21.00
Niedziela: 10.00 - 20.00

Sprawdź szczegóły

Poziom: 0

539 089 473

Dziś otwarte: 9.00 - 21.00

Sieć sklepów WAY TO BEAUTY działa na rynku od ponad 20 lat. W tym czasie stała się mocną marką na rynku polskim i europejskim. Dzięki współpracy z wieloma firmami oraz doświadczeniom jesteśmy w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom. W sklepach WAY TO BEAUTY czeka na Państwa bogactwo profesjonalnych kosmetyków. Dzięki produktom do pielęgnacji włosów mogą Państwo odżywić swoje włosy (szampony, odżywki, maski), wystylizować (pianki, lakiery, gumy) i oczywiście pofarbować (farby)!

Ale to nie wszystko! Znajdą Państwo także wszystko co niezbędne do pielęgnacji ciała (m. in. balsamy, mleczka, peelingi) i przyrządzenia cudownej kąpieli (m. in. sole).

Nasi eksperci są zawsze dla Państwa – wystarczy aby Państwo przedstawili swoje oczekiwania wobec produktu, który chcą kupić, a oni doradzą i pomogą wybrać ten najbardziej właściwy.

W WAY TO BEAUTY znajdą Państwo wszystko, aby zadbać o swoją urodę.

Dostępne marki:

L’Oreal
Schwarzkopf
Matrix
Joico
Babyliss Pro
Bielenda Professional
Kerastase
Indola
Health & Beauty
Obliphica
Saryna Key
GK Hair
Goldwell
Farcom
Jungle Fever
Ziaja pro
Apis
i wiele, wiele innych.
Dokładamy wszelkich starań, aby sprzedawane produkty były jak najwyższej jakości, a Klient miał możliwość robienia zakupów w miłej atmosferze i przyjaznym otoczeniu.

Dążymy do tego, aby zysk ekonomiczny nie był jedynym celem naszej działalności.

Dlatego:

-dbamy o wysokie standardy współpracy z partnerami handlowymi i w relacjach z nimi kierujemy się otwartością, przejrzystością i etyką
-dbamy o wysoki standard pracy – naszym pracownikom staramy się zapewnić komfortowe i przyjazne środowisko pracy oraz szanse rozwoju zawodowego
-wspieramy liczne akcje charytatywne oraz organizacje społeczne

ZAPRASZAMY!!!

Galeria Veneda

ul. Zawadzka 38
18-400 Łomża
woj. podlaskie

Biuro Dyrekcji Galerii
86 210 70 02
napisz e-mail

*pola wymagane