Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota: 9.00 - 21.00
Niedziela: 10.00 - 20.00

TESCO Extra
Codziennie: 6.00 - 24.00

Poziom: 0

86 218 11 63

Dziś otwarte: 10.00 - 20.00

LPelektronik to grupa sklepów specjalistycznych, oferująca szeroką gamę urządzeń oraz niestandardowe, profesjonalne produkty elektroniczne. U nas znajdziesz doskonałej jakości produkty znanych i cenionych marek.

Sklepy LPelektronik oferują szeroką gamę urządzeń i profesjonalnych produktów elektronicznych, niedostępnych w innych sklepach. U nas znajdziesz wszystko, co jest Ci potrzebne by nagłośnić swój dom i samochód, a nawet dyskotekę i szkolną uroczystość. Oprócz systemów audio, w naszym sklepie kupisz produkty elektroniczne i elektryczne codziennej potrzeby takie jak baterie, żarówki, listwy zasilające czy kable połączeniowe w najlepszych cenach. Ponadto oferujemy szeroką gamę smartfonów marki Kruger&Matz oraz inne urządzenia z segmentu mobilnych technologii wraz z pełną gamą akcesoriów. Polecamy również urządzenia potrzebne do pracy z elektroniką i elektrycznością dla majsterkowiczów takie jak mierniki, lutownice, bezpieczniki i wiele innych.

Dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi w salonach LPelektronik każdy klient, niezależnie od okazji, znajdzie coś dla siebie. Nasz odpowiednio wyszkolony personel posiada rozległą wiedzę na temat elektroniki i problemów z nią związanych. Dlatego też u nas każdy klient może liczyć na wsparcie oraz fachowe doradztwo techniczne.

Zapraszamy do naszych salonów!

Galeria Veneda

ul. Zawadzka 38
18-400 Łomża
woj. podlaskie

Biuro Dyrekcji Galerii
86 210 70 02
napisz e-mail

*pola wymagane