Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota: 9.00 - 21.00
Niedziela: 10.00 - 20.00

Sprawdź szczegóły

www.douglas.pl

Poziom: 0

86 210 70 60/61

Dziś otwarte: 9.00 - 21.00

Douglas to największa w Polsce sieć perfumerii i właściciel pierwszej w Polsce autoryzowanej perfumerii internetowej. W kraju Douglas obecny jest od 2001 roku. W Polsce obecnie istnieje 105 perfumerii.
Perfumerie Douglas, to największy w Polsce wybór światowych oraz krajowych kosmetyków pielęgnacyjnych, jak również makijażu i zapachów. W asortymencie znajduje się ponad 25.000 produktów selektywnych i popularnych. Wysokiej jakości obsługa klienta wyróżnia sieć Perfumerii Douglas na rynku polskim. Firma wyróżnia się też ofertą ponad 30 marek, które dostępne są wyłącznie w Douglas.
Perfumerie Douglas oferują "coś więcej", niż tylko sprzedaż kosmetyków, tworząc tzw. life style, rozumiany jako szeroki zakres usług i korzyści dla Klienta.
W Perfumeriach Douglas każdy może liczyć na profesjonalną obsługę oraz bezpłatne porady kosmetyczne i makijażowe.

Perfumerie Douglas są organizatorem wielu wydarzeń typu "beauty style", takich jak: szkoły makijażu, czy ekskluzywne wieczory VIP, na których prezentowane są najnowsze trendy ze świata kosmetyków oraz wiele innych. Stali Klienci Perfumerii Douglas są zawsze na bieżąco informowani o nowościach i wyjątkowych wydarzeniach w branży kosmetycznej.

Każdy zakup w Perfumerii Douglas jest - na życzenie Klienta – elegancko, bezpłatnie pakowany w wyjątkowym stylu.
Czekamy na Państwa w naszych Perfumeriach!

Galeria Veneda

ul. Zawadzka 38
18-400 Łomża
woj. podlaskie

Biuro Dyrekcji Galerii
86 210 70 02
napisz e-mail

*pola wymagane